Alfa Klub Západ

25.8.2007

Dne 25. srpna se konal druhý sraz milovníků aut značky Alfa Romeo v Karlových Varech. Zahájení srazu bylo u obchodního domu Interspar v 11:00 hodin.
Dorazilo celkem 22 automobilů. Nejvíce přijelo AR 156, ale také nás potěšila svou účastí například GT. Sraz jsme započali focením všech aut.
Pak jsme se vydali na spanilou jízdu,která se bohužel nepovedla tak jak jsme chtěli.Pár aut nás bohužel opustilo asi právě kvůli nepovedené spanilé jízdě,ale i přes to byli tací kteří zůstali až do úplného konce. Po spanilé jízdě následoval orientační závod o délce asi tak 70 km, který měl úspěch u všech.
Cílové místo byla restaurace Pod Kaštanem v Horách, kde jsme měli zamluvený salónek. Zde se konala diagnostika a poté vyhlášení míst závodu. Každé místo bylo oceněno dárky,které dovezli účastníci srazu a proto tímto všem velice děkujeme.
Došlo i na focení aut s majiteli. Počasí nám přálo, prostě krásný slunný den.
Doufáme,že všichni kteří vydrželi do úplného konce byli spokojeni. Za nepovedenou spanilou jízdu se omlouváme a pokusíme se aby příště byla lepší.Prosím všechny zúčastněné ať se ozvou kvůli kontaktu na příští srazy.A na závěr také poděkování organizátorům těchto srazů.

Jiří ( JTD ).
Mariana a Jirka,Franta a Hanka,Patrik a Jana,Jiří a Dana.


A to je vše.